Икона за регистриране на профил в сайта Регистрация
или
Забравена парола
или

AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура

Код:

37869 

 SKU:

MR/ACDSC-PL

Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 3 - BG Hlapeta Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 2 - BG Hlapeta Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 1 - BG Hlapeta
  • Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 0 - BG Hlapeta
  • Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 0 - BG Hlapeta
  • Продукт AirCuddle PLUS Safe Combo матрак + Top Safe - Непромокаем протектор за матрак с дишаща 3D структура - 0 - BG Hlapeta

0 отзива:
Напиши отзив

1
/
4
    Наличен
  • Цена: 327,80 лв.
  • AirCuddle

  • Доставка:

    7,90 лв.
БГ Хлапета не гарантира изрично наличността на стоката към момента на приключване на поръчката! В случай на междувременно изчерпана наличност, ще се свържем с Вас своевременно!
Бърза поръчка 0892 350 115 бързо запитване На изплащане
БЪРЗА ПОРЪЧКА
ЗАПИТВАНЕ ЗА ПРОДУКТ
  1. ПОПЪЛНЕТЕ СЪОТВЕТНОТО ПОЛЕ С ДАННИ, НА КОЕТО ЖЕЛАЕТЕ ДА ВИ ВЪРНЕМ ОТГОВОР НА ЗАПИТВАНЕТО
  2. Изпрати запитване



Комплект от ортопедичен матрак от влакна и непромокаем протектор с 3D структура TOP SAFE AirCuddle ще осигурят на бебето комфорт и безопасност.

Ортопедичен матрак AirCuddle

    Ортопедичен матрак от ергономични влакна за перфектна опора на гърба във всички положения по време на сън Влакнестото ядро е сертифицирано за Oeko-Tex клас 1.
    Отстраняващият се калъф е ватиран с мека памучна вата. Материята е сертифицирана за Oeko-Tex клас 1. Clean & Fresh е тъкан, която не допуска разпространението на акари и алергени по повърхността на тъканта.
    Външното покритие се сваля лесно и се слага обратно, благодарение на удобния цип от трите страни. Подходящ е за машинно пране, при 60°C

AirCuddle Plus Safe Combo 2 в 1 ортопедичен матрак и непромокаем протектор с 3D структура

Непромокаем протектор с 3D структура

Благодарение на специалната структура на горния слой на протектор Top Safe, новороденото диша свободно, а постоянният въздушен поток спомага за поддържане на идеална телесна температура.

Абсорбиращият слой улавя течности и влага. Въздухът, който циркулира свободно през 3D структурата, бързо изсушава мокро и влага. Комфортът за новороденото бебе се запазва, оставайки сухо.

Долният слой е водонепромокаем и предотвратява проникването на течности и прах към сърцевината на пълнежа на матрака. той също играе ролята на защитна преграда между бебето и матрака и предпазва новороденото от контакт с алергени и бактерии.

 Easy Safe Combo 3 слоя - 3D структура


Непромокаем протектор с 3D структура TOP SAFE е подходящ за машинно пране, при 60 ° C.

Лесно може да се постави на матрака, благодарение на ластични ленти, разположени в четирите му края.

TOP SAFE може да се използва и на други матраци и е идеален избор по време на екскурзия, за да се насладите на безопасна и хигиенна почивка, както у дома.

 AirCuddle Easy Safe Comb 2 в 1

Защо ANGEL микро перфориран чаршаф е най-добрият избор?
Използвайки обикновен чаршаф въхру TOP SAFE непромокаем протектор за матрак, циркулацията на въздушния поток би се нарушила. Ето защо е най-добре да използвате ANGEL микро перфориран чаршаф, наподобяващ медена пита. По този начин уникалните харектеристики на непромокаем протектор за матрак TOP SAFE няма да бъдат изменени.

Дебелина на матрака: 12 см

Филтри
Категория ПРОТЕКТОРИ И ЧЕРШАФИ

Напиши отзив

Рейтинг: